Kamila Kocańda

radca prawny

Doktor nauk prawnych. Partner w Kancelarii Kocańda Kowalska Marek i Partnerzy. Redaktor działu „Kardiologia i prawo” w czasopiśmie branżowym Folia Cardiologica. Przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółki MEDUNIV Sp. z o.o. utworzonej przez UJK w Kielcach celem łączenia nauki z praktyką w medycynie. Przedstawiciel ustawowy stowarzyszenia Kardiochirurgia świętokrzyska.
[Więcej >>>]

Bartłomiej Marek

radca prawny

Partner w Kancelarii Kocańda Kowalska Marek i Partnerzy. Ekspert z zakresu prawnych aspektów udzielania świadczeń zdrowotnych. Wieloletni współpracownik największych zakładów opieki zdrowotnej w województwie świętokrzyskim.
[Więcej >>>]

W czym możemy Ci pomóc?

O nas

Pomagamy tym, którzy pomagają.

Zajmujemy się prawnymi aspektami prowadzenia działalności leczniczej. Wykorzystujemy swoje doświadczenie i wiedzę, by wspierać podmioty lecznicze w ich codziennej działalności. Obsługujemy kontrakty z płatnikami, prowadzimy spory sądowe po stronie lekarzy, analizujemy ryzyka i rekomendujemy rozwiązania, by uniknąć zagrożenia niesłusznych roszczeń.

Szkolimy w tym zakresie i publikujemy. Często się spieramy, ale wyniki tych dyskusji utrzymują nas w przekonaniu, że świat medyczny potrzebuje tej współpracy. 😊

Więcej o nas na https://www.kancelariaprawnakkm.pl/zespol

***