Kamila Kocańda

radca prawny

Doktor nauk prawnych. Partner w Kancelarii Kocańda Kowalska Marek i Partnerzy. Redaktor działu „Kardiologia i prawo” w czasopiśmie branżowym Folia Cardiologica. Przewodnicząca Rady Nadzorczej Spółki MEDUNIV Sp. z o.o. utworzonej przez UJK w Kielcach celem łączenia nauki z praktyką w medycynie. Przedstawiciel ustawowy stowarzyszenia Kardiochirurgia świętokrzyska.
[Więcej >>>]

Bartłomiej Marek

radca prawny

Partner w Kancelarii Kocańda Kowalska Marek i Partnerzy. Ekspert z zakresu prawnych aspektów udzielania świadczeń zdrowotnych. Wieloletni współpracownik największych zakładów opieki zdrowotnej w województwie świętokrzyskim.
[Więcej >>>]

W czym możemy Ci pomóc?

O blogu

To miejsce, które powstało z myślą o tym, by nie tylko nasi Klienci mogli skorzystać ze stosowanych przez nas w codziennej pracy rozwiązań.

Znajdziesz tu przepis na najczęstsze problemy związane z prowadzeniem gabinetu lekarskiego, praktyki położniczej i pielęgniarskiej, a nawet wynikające z kierowania wielooddziałowym zakładem opieki zdrowotnej.

Zdiagnozujemy Twój problem prawny i znajdziemy na niego receptę. 😊

W każdej sytuacji, jeśli będziesz tego potrzebował / potrzebowała możesz się z nami skontaktować. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt >>

***